Pieczęć tłumacza

Tłumacz przysięgły

języka rosyjskiego w Warszawie

Natalia Antuszewska – Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego w Warszawie

Wykonuję tłumaczenia przysięgłe, jak również nieuwierzytelnione, z języka polskiego na język rosyjski oraz z języka rosyjskiego na język polski, w trybie zwykłym i ekspresowym. Zapraszam do kontaktu w godzinach 8.00 – 22.00.

Wykonuję tłumaczenia tekstów niespecjalistycznych, jak również tekstów i dokumentów, zawierających terminologię specjalistyczną. Posiadam duże doświadczenie w tłumaczeniu tekstów i dokumentów o tematyce: prawniczej, z zakresu handlu zagranicznego, o tematyce ekonomicznej, medycznej, ubezpieczeniowej, chemicznej, turystycznej.

Jeżeli posiadacie Państwo kontakty z partnerami zagranicznymi i dla rozwoju Państwa działalności w kraju i za granicą są niezbędne tłumaczenia dokumentów spółki lub jeżeli do załatwienia spraw urzędowych są Państwu są potrzebne tłumaczenia przysięgłe dokumentów podróży lub dokumentów stanu cywilnego, dokumentów potwierdzających wykształcenie (świadectwo ukończenia szkoły średniej, dyplom ukończenia studiów) - zapraszam do kontaktu.

Składając zlecenia wykonania tłumaczenia u mnie, pomijacie Państwo koszty pośredników, jak również otrzymujecie profesjonalne i rzetelne tłumaczenie w konkurencyjnej cenie.

Kontakt

Natalia Antuszewska

tel. 603 226 022
e-mail: natalia.antuszewska@interia.pl

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Wycena tłumaczenia