Pieczęć tłumacza

Tłumacz przysięgły

języka rosyjskiego w Warszawie

Przygotowanie zawodowe i doświadczenie

Zgodnie z moim wykształceniem posiadam profesjonalne przygotowanie do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego. Zdałam egzamin państwowy na tłumacza przysięgłego, organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Jestem tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego, wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych, prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP.

Jestem magistrem Ekonomii i absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Ekonomia Międzynarodowa.

Po ukończeniu Studiów Podyplomowych Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego uzyskałam Dyplom Studiów Podyplomowych ze specjalizacją Tłumaczenia prawnicze i sądowe - język rosyjski.

W dniu 5 października 2013 roku wygłosiłam referat pt. TERMINOLOGIA STOSOWANA W ROSYJSKICH KONTRAKTACH UBEZPIECZENIOWYCH w ramach XXVII Warsztatów Przekładu Prawniczego i Specjalistycznego TEPIS (Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych).

W dniach 2-3 października 2015 roku w Lublinie wykonywałam tłumaczenie symultaniczne kabinowe z języka polskiego na język rosyjski Kongresu Inicjatyw Europy Wschodniej pt. "Wsparcie wymiaru samorządowego i obywatelskiego polskiej polityki zagranicznej":

http://kongres.lublin.eu/

W bieżącym roku 2016 ponownie w dniach 30 września - 1 października w Lublinie ponownie uczestniczyłam w konferencyjnym symultanicznym tłumaczeniu kabinowym Kongresu Inicjatyw Europy Wschodniej, który został zorganizowany w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

http://kongres.lublin.eu/program

W dniach 24-25 września 2018 r., jak również w roku ubieglym, tj. 2017,  ponownie uczestniczyłam w konferencyjnym symultanicznym tłumaczeniu kabinowym Kongresu Inicjatyw Europy Wschodniej, który został zorganizowany w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, umożliwiając uczestnikom polsko-ukraińskiego forum wysłuchanie wykładów oraz wzięcie udziału w dyskusji panelowej z przedstawicielami świata nauki, biznesu, administracji samorządzowej o aktualnej sytuacji zatrudniania cudzoziemców w Polsce, o procesie integracji emigrantów z polskim społeczeństwem, ect.

https://kongres.lublin.eu/program-wydarzenia

Kontakt

Natalia Antuszewska

tel. 603 226 022
e-mail: natalia.antuszewska@interia.pl

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Wycena tłumaczenia